Вхід
Статистика
Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Май » 13 » Маємо робити майбутнє очима дітей
15:38
Маємо робити майбутнє очима дітей

     13 травня 2017 року на базі Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка відбулася робоча нарада керівників райдержадміністрацій та міських рад під головуванням очільника області Юрія Ткаченка.

     Оскільки головною темою порядку денного наради було упровадження обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини», учасники ознайомилися з інноваційною діяльністю та матеріально-технічним забезпеченням гімназії, яка також бере участь у програмі.

     Директор навчального закладу Ірина Топчій представила модель здійснення навчально-виховного процесу, що базується на використанні передових розвивальних технологій, окремо зупинилася на профілізації навчання, патріотичному вихованні школярів.

     Зокрема було продемонстровано інтерактивне мультимедійне обладнання навчальних кабінетів. Як зазначають працівники закладу, навчання здійснюється за принципом: мобільні девайси не заважають навчанню, а допомагають.

     Особливу зацікавленість учасників наради викликала демонстрація учнями своїх досягнень у вивченні предмета «Робототехніка».

     Засідання наради відбулося в актовому залі гімназії № 9.

     На початку заходу представники компаній-розробників сучасного навчального обладнання продемонстрували новітні технології вивчення навчальних предметів у школі. Зокрема, було представлено можливості цифрової лабораторії для проведення лабораторних робіт.

     Всі бажаючи мали змогу випробувати навчальний комплекс на практиці.

     Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко у своєму виступі наголосив, що навчальний процес у школі має відбуватися змістовно та цікаво, де учні матимуть мотивацію до отримання нових знань. З цією метою навів приклади результатів досліджень побажань дітей щодо умов навчання та наголосив, що влада має прислухатися до цих побажань, що є пріоритетом: «Маємо робити майбутнє очима дітей. Школа –це місце співпраці учнів, педагогів та батьків. Сьогодні ми зібралися, щоб втілити дитячі мрії в життя вже до 1 вересня 2017 року для 29 шкіл Черкащини, що беруть участь у цільовій обласній програмі "Інноваційні школи Черкащини".

     Окремо відзначив обов'язковість наявності мотивації для вчителів школи, де самі діти обиратимуть педагога. Також Юрій Олеговичсформулював ключові завдання програми та першочергові заходи для її реалізації.

     Міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко зробив акцент на змістовному наповненні навчально-виховного процесу, чому сприятиме упровадження обласної цільової програми. Принагідно наголосив на необхідності спільної роботи для вирішення поставлених завдань.

     Перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко наголосив, що депутатський корпус одностайно підтримує реалізацію означеної програми. Також відзначив, що в реалізації програмимає домінувати ідея щодо відбору та підтримки тих навчальних закладів, які роблять інноваційні кроки.

     Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна розповіла про здійснену роботу в рамках реалізації обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». Зокрема, зупинилася на об’єктивності в підході до вибору шкіл-учасниць.

     Оскільки проект створення інноваційних шкіл є унікальним, Оксана Іванівна відзначила використання комплексного підходу освітянами щодо розробки програми та супроводу її імплементації. Водночас озвучила пріоритетні напрямки роботи у цьому відношенні.

     «Треба працювати на перспективу і прикласти максимум зусиль, щоб кожна школа області мала сучасну навчальну базу та була б спроможною надавати якісні освітні послуги, - наголосила Оксана Сімушіна.

     У рамках наради її учасники висловили пропозиції та побажання щодо упровадження програми «Інноваційні школи Черкащини»,  а також мали нагоду ознайомитися з проектами естетичного оформлення шкіл-учасниць.

Переглядів: 110 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018