Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 6 » Інноваційні педагогічні розробки розглянули на педагогічній раді в Канівському вищому професійному училищі
11:43
Інноваційні педагогічні розробки розглянули на педагогічній раді в Канівському вищому професійному училищі

     Одним із ключових питань засідання чергової педагогічної ради ДНЗ «Канівське вище професійне училище» була презентація нових педагогічних засобів, виготовлених педагогами протягом 2016-2017 навчального року. Кожен викладач мав можливість поділитися власними напрацюваннями та запропонувати впровадження власних інноваційних ідей для оптимізації та урізноманітнення навчального процесу.

     Як зазначають у навчальному закладі, особливої уваги заслуговують роботи, що були створені під керівництвом викладачів спецпредметів  Нехорошева А.В. та Генсерук М.: програмно-педагогічний засіб «Барна справа» і навчально-тестова програма «Верстатник -3000».

     Цікаво, що навчально-тестова програма «Верстатник -3000», розрахована для вивчення елементів будови верстатів та деталей за допомогою комп’ютерної техніки як безпосередньо під керівництвом викладача, так і дистанційно, може бути використана викладачами інших напрямків, оскільки дозволяє розробку тестів та внесення необхідних даних за потрібним профілем підготовки, використовуючи мінімальні знання роботи з програмним забезпеченням.

Переглядів: 81 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018