Вхід
Статистика
Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 7 » Громадськості представили Центр аналітичних досліджень «Прагма» ЧНУ ім. Б. Хмельницького
17:03
Громадськості представили Центр аналітичних досліджень «Прагма» ЧНУ ім. Б. Хмельницького

     Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького презентував Центр аналітичних досліджень «Прагма». Інтелектуальний потенціал науковців університету, їхня незалежність та професійність повинні служити суспільству, переконані в університеті.

     Створення Центру ініціювали члени Наглядової ради університету. Ідею підтримала вчена рада навчального закладу, і вже 28 березня на черговому засіданні було затверджено Положення про Центр аналітичних досліджень «Прагма».

     Центр об’єднав на громадських засадах різних за фахом науковців, які мають досвід прогностично-аналітичної діяльності в наукових, науково-дослідних установах, громадсько-політичних утвореннях та є визнаними експертами у відповідній галузі.

     Їхніми силами планується здійснювати систематичний моніторинг політичної та економічної ситуації в Україні та Черкаській області, прогноз та моделювання розвитку політичної і соціально-економічної ситуації, інформаційно-аналітичний моніторинг з акцентом на певні суспільні сфери, державні та політичні інституції, галузі економіки в Черкаській області.

     Представив експертів директор Центру, ректор університету, доктор економічних наук, професор Олександр Черевко.

         — Наші науковці постійно готують на замовлення різноманітних інституцій експертні висновки у всіх сферах діяльності. Наш інтелектуальний потенціал достатній, щоб виконувати такі дослідження самостійно, — наголосив, презентуючи «Прагму», Олександр Володимирович.

         — Не ловіть світло зі столиці, а використовуйте власний потенціал, — звернувся до учасників презентації Володимир Цибулько, відомий український аналітик і політтехнолог, уродженець Черкащини. На його думку, створення Центру при університеті — це добре і для влади, і для партій та громадських організацій, і для науковців університету.

         — За такими проектами майбутнє, — переконаний Микола Давидюк, кандидат політичних наук, директор столичного аналітичного центру «Політика». — Це гарний приклад для інших університетів України і справді європейський підхід.

Столичні експерти вважають, що перевага Центру — в його незалежності, адже сам дух університету цьому сприяє.

         — Черкаському національному — 95 років. Яка з політичних партій може похвалитися таким солідним віком? — зауважує Володимир Цибулько.

     Про те, що першочергово треба дослідити, говорив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв. Він переконаний, що замовлень у Центру не бракуватиме, оскільки влада сьогодні стоїть перед вирішенням багатьох важливих питань.

     Клієнтами Центру висловили бажання стати один з перших в області голів об’єднаної територіальної громади Білозір’я Володимир Міцук, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Довгострокову співпрацю та замовлення з економічного блоку питань пообіцяв президент Черкаської торгово-промислової палати Сергій Першин.

         — Створення Центру — це розвиток університету за європейською моделлю, — відзначив директор Черкаської обласної телерадіокомпанії Михайло Калініченко.

     Учасники презентації — керівники органів влади та місцевого самоврядування, обласних осередків політичних партій, громадських організацій, ЗМІ — висловилися про те, що їх сьогодні турбує, та поділилися побажаннями стосовно роботи Центру. Запрошені були одностайними в думці, що діяльність Центру допоможе вирішити багато проблем.

 

Інформує прес-служба Черкаського національного

університету імені Богдана Хмельницького

Переглядів: 48 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018