Вхід
Статистика
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Ноябрь » 7 » Драбівський НВК ім. С.В. Васильченка – інноваційний заклад освіти
17:57
Драбівський НВК ім. С.В. Васильченка – інноваційний заклад освіти

     7 листопада 2017 року голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступник голови обласної ради Вадим Гайович, голова Драбівської райдержадміністрації Іван Гайдай, голова районної ради Володимир Дзега, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління Оксана Сімушіна відвідали Драбівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія», що є учасником цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини».

 

     Протягом перебування у закладі освіти представники влади ознайомилися зі станом справ щодо виконання означеної програми, зокрема, щодо матеріально-технічного оснащення школи та впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

     Так, у Драбівському НВК проведено такі роботи: завершено капітальний ремонт даху їдальні; відремонтовано покрівлю центрального корпусу приміщення школи; замінено на енергоефективні 180 вікон; здійснено поточний ремонт навчальних, фойє, коридорів, їдальні, кухні, підсобних приміщень; у стилі сучасного дизайну естетично і змістовно оформлено навчальні кабінети; встановлено комп’ютерну техніку, комплекти обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології, лінгафонний кабінет тощо.

     Особлива увага у закладі приділяється національно-патріотичному вихованню молоді. У школі створено куточок бойової слави, присвячений учасникам АТО, Шевченківський куточок, українську світлицю і мистецький ермітаж.

     Також гості переглянули фрагменти уроків фізики, хімії та біології, де у рамках програми встановлено мультимедійні навчальні комплекси. Не тільки учителі, але й учні вже вправно користуються сучасними навчальними технологіями, що відкривають нові перспективи для здобуття освіти. Всі бажаючі мали змогу випробувати на собі можливості лабораторного обладнання.

  • Якщо раніше учителі не мали можливості продемонструвати наглядно фізичні чи хімічні явища, то зараз діти мають нагоду це зробити за допомогою мультимедійних комплексів, проекторів, мікроскопів та іншого сучасного навчального обладнання. Для того, щоб досягти успіху в житті спочатку треба бути успішними в навчанні. Саме тому спільними зусиллями забезпечуємо дітям умови для здобуття сучасної освіти,  - зазначив Юрій Ткаченко після ознайомлення з роботою інноваційного закладу освіти.

     Також Юрій Олегович подякував учителям, агентам змін, які адаптуються до вимог сьогодення, самовдосконалюються, упроваджують положення концепції Нової української школи з метою покращення якості освіти.

     Принагідно очільник області передав навчальному закладу мультимедійний екран та ноутбук, за допомогою яких учні краще зможуть опановувати науку.

Переглядів: 100 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018