Вхід
Статистика
Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Май » 4 » До Черкас з’їхалися лідери учнівського самоврядування зі всієї України
18:23
До Черкас з’їхалися лідери учнівського самоврядування зі всієї України

     З метою ознайомлення з досвідом національно-патріотичного виховання засобами краєзнавчо-пошукової роботи Ліги старшокласників Черкащини на Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів «З Україною в серці» завітали близько 100 лідерів зі всієї України. До участі також долучилися представники Української академії лідерства.

     Відкриваючи захід, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна наголосила, що Черкащина приймає такий захід вперше, проте висловила впевненість, що перебування на землі Богдана і Тараса збагатить учасників новими враженнями, знаннями та досвідом.

     Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань наголосив, що присутні лідери учнівських самоврядувань, які вже сьогодні демонструють на ділі свою громадянську позицію справжніх патріотів, вже зовсім скоро стануть на чолі нашої держави та прийматимуть рішення, щоб наша держава процвітала. У свою чергу запевнив, що обласна влада зробить все залежне від неї, аби наступники справи державотворення продовжили поступ розвитку незалежної України.

     Позитивного настрою присутнім додали виступи учасників художньої самодіяльності Черкаської спеціалізованої школи № 20.

     Координатор Всеукраїнської ради старшокласників Світлана Бут побажала учасникам заходу плідної роботи та нових цікавих спільних ідей.

     До привітань на адресу старшокласників долучився також начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, який означив напрямки патріотичної проектної діяльність учнів області, яка відбувається, зокрема, під егідою Ліги старшокласників Черкащини. Окремо закцентував увагу на співпраці та конструктивному плідному діалозі за участі учнів, військових, освітян та громадськості. Як підсумок такої співпраці було підписано меморандум за яким Ліга старшокласників є одним із ключових упроваджувачів патріотичного виховання.

     Президент Ліги старшокласників Черкащини Віталій Неділя представив роботу учнівського самоврядування області щодо проектної діяльності патріотичного спрямування. Зокрема розповів про досягнення у рамках реалізації проекту «Ми – патріоти Черкащини» та підпроектів «На цій землі я народився», «Добро починається з тебе», «Сім духовних святинь малої Батьківщини», «Мій ідеал громадянина-патріота», «Здоровим бути модно!», «Щоденник корисних справ», «Квіти біля школи», «Народні та родинні традиції мого краю».

     Також свої успіхи представили представники осередків Ліги в районах та містах області. Зокрема, вони розповіли про участь у патріотичних заходах, волонтерській роботі, про дослідницько-пошукову роботу та допомогу захисникам Вітчизни. Загалом лейтмотивом кожного виступу була теза, що в основу діяльності лідерів учнівського самоврядування покладено добрі, безкорисливі, благодійні справи справжніх громадян-патріотів України.

     У рамках пленарного засідання кандидат філософських наук, доцент кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів ОІПОПП Наталія Степанова презентувала проект-дослідження «Голос із віків», а кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів ОІПОПП Юлія Зоря представила увазі присутніх інтернет-проект «Ми – патріоти Черкащини».

     На завершення урочистої частини заходу лідери учнівського самоврядування зі всієї України мали нагоду ознайомитися з експозицією музею історії освіти Черкащини

 

     У продовження роботи всеукраїнського заходу його учасники ознайомляться з визначними місцями Черкащини у Каневі та на Чигиринщині.

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018