Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Июнь » 23 » Для розвитку професійної освіти потрібна тісна співпраця з роботодавцями, – Лілія Гриневич підписала меморандум з «Fashion Globus Ukraine»
13:35
Для розвитку професійної освіти потрібна тісна співпраця з роботодавцями, – Лілія Гриневич підписала меморандум з «Fashion Globus Ukraine»

     Міністерство освіти і науки підписало меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine». Документ має дати більше можливостей для розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної освіти.

     «Головна мета цього Меморандуму – об’єднання зусиль для підготовки кваліфікованих кадрів для галузі легкої промисловості України. Сьогодні для розвитку професійної освіти потрібна тісна співпраця з роботодавцями. Вимоги до професій змінюються дуже динамічно, і щоб професійна освіта не пасла задніх, роботодавці мають безпосередньо впливати на освітні стандарти та умови навчання», – зазначила Лілія Гриневич.

     Згідно з меморандумом, «Fashion Globus Ukraine» надаватиме пропозиції щодо реформування системи професійної освіти, створення професійних та освітніх стандартів, розробки механізмів забезпечення випускників ПТНЗ і вишів робочими місцями на підприємствах.

     Також учні професійно-технічних навчальних закладів матимуть можливість проходити практичну підготовку на базових підприємствах членів громадської організації FGU. Викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання отримають нові можливості для стажування. Підприємства надаватимуть допомогу професійно-технічним навчальним закладам у забезпеченні навчального процесу та розвитку матеріально-технічної бази.

     Співпраця між департаментом професійної освіти МОН та «Fashion Globus Ukraine» триває вже понад 2 роки. Зокрема, Національне галузеве партнерство долучилось до боротьби за права освітян та прийняття законопроекту «Про професійну освіту» – спільна петиція на сайті Верховної Ради України набрала понад 25 тисяч голосів. Також FGU допомогло в розробці інформаційних роликів для школярів на тему «Світ професій».

Переглядів: 40 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018