Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Май » 4 » День цивільного захисту в Смілянському ЦППРК
08:43
День цивільного захисту в Смілянському ЦППРК

     З метою поглиблення теоретичних знань та удосконалення практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки  здібностей учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту 26 квітня 2017 року в ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» проведено День цивільного захисту.

     День цивільного захисту розпочався з проведення загальної лінійки на якій начальник цивільного захисту Дякон В.М. оголосив наказ «Про проведення Дня цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування» та Графік проведення тренувальних занять.

     Після лінійки усі учасники взяли участь у відкритій виховній годині на тему «Чорнобильська трагедія, 31 рік по тому», яку підготували учні II курсу групи № 15 під керівництвом викладача Чайки М.В.

     По закінченню виховної години представники навчальних груп поклали квіти до пам’ятника «Героям Чорнобиля» та здійснили екскурсію до пожежної частино,  де ознайомилися з героїчною роботою рятувальників.

     Під час проведення Дня Цивільного захисту учні I та II курсів у кількості  186 осіб відпрацювали дії за сигналами оповіщення, ознайомилися із засобами захисту органів дихання, вивчили прийоми надання першої медичної допомоги, взяли участь у змаганні-естафеті з цивільного захисту, евакуації із приміщення за сигналом «Увага Всім!».

     Завершився День цивільного захисту загальною лінійкою, на якій були підведені підсумки та визначені кращі учнів, групи та працівники закладу.

     Переможці та призери тренувальних занять були нагороджені грамотами і заохочувальними призами.

Переглядів: 34 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018