Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 14 » Ці люди нам потрібні, без них ми просто не обійдемося, - роботодавці зацікавлені у випускниках ПТНЗ області
13:11
Ці люди нам потрібні, без них ми просто не обійдемося, - роботодавці зацікавлені у випускниках ПТНЗ області

     13 квітня в управлінні освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання регіональної ради професійно-технічної освіти при обласній державній адміністрації (далі – Регіональна рада), головним питанням порядку денного якого було погодження регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів.

     Засідання Регіональної ради відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Березаня та за участі членів ради (Регіональну раду створено згідно з розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 29.03.2016 за № 142).

     Звертаючись до присутніх, Ярослав Березань наголосив на тому, що різностороння співпраця із залученням всіх зацікавлених сторін має бути запорукою зростання економічного потенціалу області. Принагідно запевнив присутніх у підтримці зі сторони обласної влади саме такого співробітництва, де враховуються інтереси роботодавців, навчальних закладів, громадськості.

     Валерій Данилевський проаналізував об’єми регіонального та державного замовлення на підготовку робітничих кадрів, відзначивши тенденції кількісної динаміки.

     Учасники наради, долучившись до обговорення порядку денного, наголосили на необхідності проведення подібних заходів та результативності міжгалузевої співпраці.

     Роботодавці висловили зацікавленість у прийомі на роботу фахівців, підготовлених професійно-технічними навчальними закладами Черкащини: «Ці люди нам потрібні, без них ми просто не обійдемося. Тому важливою є наша подальша співпраця, зокрема щодо  узгодження напрямків підготовки кваліфікованих робітників відповідно потреб ринку праці».

     Також у рамках наради було обговорено питання здійснення профорієнтаційної роботи, популяризації робітничих професій.

     Результатом роботи наради стало погодження обсягу прийому на навчання для підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ області у 2017 році.

     Забезпечення ринку праці конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками є важливим чинником економічної та соціальної стабільності в державі, запорукою успішного розвитку регіону, - резюмував Валерій Данилевський.

Переглядів: 68 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018