Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Сентябрь » 20 » Черкаський професійний ліцей зустрічав партнерів з Польщі
14:19
Черкаський професійний ліцей зустрічав партнерів з Польщі

     19 вересня в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей», у рамках налагодження співпраці з соціальними партнерами, відбулася зустріч працівників навчального закладу з представниками польської компанії ZRE Katowice.

     Протягом перебування у ліцеї польські колеги ознайомилися з матеріально-технічною базою, з можливостями облаштування навчальних кабінетів для підготовки фахівців-зварювальників. Варто зазначити, що на сьогодні польський ринок праці відчуває значний дефіцит у робітничих кадрах, тому співпраця з навчальними закладами України створює перспективи для залучення кваліфікованих робітників.

     У рамках зустрічі для польських гостей представники художньої самодіяльності ліцею подарували яскравий концерт.

     На завершення зустрічі відбулося засідання круглого столу за участі начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марини Бакланової.

     Звертаючись до присутніх, Валерій Вікторович наголосив на перспективності такого роду співпраці, зазначивши, що міжнародне співробітництво є серед ключових напрямків діяльності навчальних закладів, зокрема, професійно-технічних. Принагідно запевнив у сприянні налагодженню партнерських відносин.

     Наразі триває робота над підготовкою двостороннього договору про співпрацю.

Переглядів: 71 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018