Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 14 » Аграрно-політичні дебати в Уманському НУС
14:19
Аграрно-політичні дебати в Уманському НУС

     Сучасний студент – це не просто активна молода людина, а, перш за все, цілеспрямований, комунікативний дослідник, який вміло орієнтується в інформаційному полі безлічі точок зору, вміє обирати та обґрунтовує власний вибір, володіє мистецтвом самостійного вирішення актуальних проблем.

     Саме рішучість і глибинне пізнання проблеми стали ключовими критеріями для учасників кожної з восьми команд, які взяли участь у І етапі аграрно-політичних дебатів, що відбулися в Уманському національному університеті садівництва за ініціативи Науково-методичного центру «Агроосвіта».

     На початку дебатів ведучий Богдан Бойко коротко ознайомив присутніх з умовами проведення заходу, представив журі та команди-конкурсанти.

     З вітальним словом до присутніх звернулася ректор університету Олена Непочатенко. Олена Олександрівна зауважила, що подібні заходи є чудовим досвідом для набуття ораторських навичок та побажала учасникам і журі плідної праці, висловивши побажання щодо регулярності проведення подібних заходів в університеті.

     У рамках дебатів команди студентів обговорили такі питання: «Зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення – введення вільного ринку землі», «Скасування спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників та застосування загальної системи оподаткування з податку на додану вартість», «Дозвіл на використання генномодифікованих продуктів у виробництві продуктів харчування для населення і кормів для тварин – як гарантія продовольчої безпеки країни», «Підтримка розвитку сімейних фермерських господарств – скорочення впливу великих аграрних підприємств/агрохолдингів».

     У загальному заліку призові місця розподілилися таким чином:

І місце розділили команди «Прогрес» (факультет економіки і підприємництва) та «Метод Сократа» (факультет менеджменту);

ІІ місце – команда «Між іншим» (факультет економіки і підприємництва).

     Особисту відзнаку та грошовий приз отримав студент факультету менеджменту Кіріл Козак.

     Загалом захід пройшов на високому інтелектуальному рівні, а актуальні теми викликали цікаві та змістовні дискусії між учасниками.

 

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

Переглядів: 41 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018