Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » Архив новостей

     Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.

     Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця.

... Читать дальше »

Переглядів: 21 | Додав: Admin | Дата: 09.01.2018

     На сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Наразі, зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, які читатимуть матеріал. Докладну інструкцію, як зареєструватися на курс, можна завантажити за посиланням ( ... Читать дальше »

Переглядів: 25 | Додав: Admin | Дата: 05.01.2018

     Постановою Верховної Ради України від 19.12.2017 «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів Премію ВРУ присуджено учителю історії та правознавства Першої міської гімназії Черкаської міської ради Силенку Валерію Анатолійовичу.

... Читать дальше »

Переглядів: 29 | Додав: Admin | Дата: 05.01.2018

            4 січня 2018 року на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для директорів будинків дитячої та юнацької творчості, районних станцій юних натуралістів, еколого-натуралістичних центрів, методистів районних відділів освіти за темою «Екологічна освіта як інструмент формування суспільної екологічної свідомості».

          У семінарі взяли участь 35 пед ... Читать дальше »

Переглядів: 33 | Додав: Admin | Дата: 05.01.2018

     4 січня 2018 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради на базі комунального закладу „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми учнівської молоді” Черкаської обласної ради проведено святковий захід – обласний фестиваль „Щедрівочка – щедрувала”.

... Читать дальше »

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Дата: 04.01.2018

     1 млдр 150 млн 101 тис грн планується витратити в 2018 році на продовження програм з покращення освітньої інфраструктури – закупівлю автобусів для підвезення дітей до опорних шкіл, обладнання природничо-математичних кабінетів та розвиток інклюзивної освіти. Відповідні кошти закладено в державний бюджет на 2018 рік.

     Так, 200млн грн передбачено на придбання автобусів для опорних шкіл, 441,101млн грн – на природничо-математичні кабінети, а також 509 млн грн – на підтримку освіти дітей з особливими освітніми потребами. ... Читать дальше »

Переглядів: 43 | Додав: Admin | Дата: 04.01.2018

     У 2018 році органи місцевого самоврядування планують створити 34,9 тис місць у дошкільних закладах освіти. Відповідні показники закладено в затвердженому Кабміном Плані подолання черги в дошкільні заклади освіти до 2020 року.

     Збільшення кількості місць відбуватиметься завдяки 8 різним підходам. Перше - це відкриття 77 нових дошкільних закладів освіти та створення додаткових 7 тис 430 місць. Ще 4 тис 135 місць буде створено за рахунок відкриття навчально-виховних комплексів. ... Читать дальше »

Переглядів: 18 | Додав: Admin | Дата: 04.01.2018

     Міністерство освіти і науки України запропонувало до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти. Текст документа оприлюднений на сайті відомства.

     Метою Концепції є модернізація педагогічної освіти для створення бази підготовки педагогічних працівників нової генерації та забезпечення умов для становлення і розвитку сучасних альтернативних моделей розвитку педагогів, які стануть умовою впровадження реформи «Нова українська школа».

... Читать дальше »

Переглядів: 61 | Додав: Admin | Дата: 03.01.2018

     Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників місцевих департаментів освіти, вишів та організацій, що належать до сфери управління відомства з проханням здійснити організаційні та технічні заходи з обмеження доступу співробітників до доменних зон «.ru» та «.ру».

     Окрім цього, у Міносвіти вбачають за доцільне проведення роз'яснювальної роботи щодо недопустимості використання в службових цілях російських поштових сервісів «Мail.r ... Читать дальше »

Переглядів: 31 | Додав: Admin | Дата: 03.01.2018

     Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про обласний, Київський та Севастопольський міський ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти»

     Пропозиції та зауваження можна надіслати до 28 січня 2018 року на електронну адресу: ... Читать дальше »

Переглядів: 33 | Додав: Admin | Дата: 03.01.2018

« 1 2 3 4 5 ... 185 186 »
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018