Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » Архив новостей

Тарас Шевченко виходить за межі однієї країни.

Він поет усього людства. Його заклик до братерства й любові,

до правди й справедливості, а над усе − до волі, має всесвітнє значення

(Полін Бентлі, англійська письменниця)

 

     11 березня 2016 року в Комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний ін ... Читать дальше »

Переглядів: 124 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     11 березня 2016 року в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України відбулося підписання договору про співпрацю між Інститутом і громадською організацією «ЕдКемп Україна».

     Договір підписали директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна і голова Ради громадської організації «ЕдКемп Україна» Олександр Елькін.

     Згідно з договором сторони будуть реалізовувати спільну наукову, науково-методичну, інноваційну та редакційно-видавничу діяльність. У планах Інституту і «ЕдКемп Україна» – сприяти проведенню регіональних, нац ... Читать дальше »

Переглядів: 101 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького презентували ювілейне видання про навчальний заклад. Із цієї нагоди до наукової бібліотеки університету завітали проректори, директори навчально-наукових інститутів, видавці та всі, хто працював над створенням книги.

         — Книга присвячена викладачам, студентам, педагогам, які упродовж багатьох років творили історію нашого навчального закладу, — сказав у привітальному слові проректор ... Читать дальше »

Переглядів: 138 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2016

     Нещодавно в ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» проводився конкурс фахової майстерності з професії "Верстатник широкого профілю".

     Конкурс складався з теоретичного та практичного турів.

     Теоретичний тур передбачав виконання тестового завдання  із спеціальних дисциплін.   ... Читать дальше »

Переглядів: 104 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2016

     11 березня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, ад’юнктів на тему «Організаційно-управлінські, економічні, психолого-педагогічні аспекти забезпечення діяльності Єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДСЦЗ)».

... Читать дальше »

Переглядів: 170 | Додав: Admin | Дата: 12.03.2016

     Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту.

     Рішенням встановлюється єдиний підхід до виготовлення документів про загальну середню освіту (свідоцтв та атестатів) та додатків до них. Так, зокрема, тепер питаннями збору, обробки та створення графічного файлу про загальну середню освіту буде займатися державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики».

     Реалізація зазначеного рішення забезпечить вчасне виготовлення документів про освіту та належну організацію їх видачі випускникам навчальних закладів. Прийняті зміни ... Читать дальше »

Переглядів: 119 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2016

     У м. Умані завершилися міські молодіжні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації, ліцеїв.


     За результатами спортивних змагань визначено переможців:
Серед юнаків переможцями стали:
1 місце – команда гуманітарно-педагогічного коледжу
2 місце – команда професі ... Читать дальше »

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2016

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа.

Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури.

Він був самоуком і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим…»

Іван Франко

 

     Такими словами було розпочато виховний захід до дня народження Т.Г.Шевченка у ДНЗ «Смілянський центр під ... Читать дальше »

Переглядів: 102 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2016

     10 березня 2016 року в  ДНЗ «Звенигородський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» викладачем української мови і літератури Цвященко Т.І. до Дня пам'яті Т.Г. Шевченка організовано загальноучилищну лінійку, на якій вшанували пам'ять Кобзаря.

     З цікавістю та захопленням учні слухали поета-земляка В.В. Стрижиуса. Він декламував вірші про Т. Шевченка, що увійдуть до нової збірки поета.

... Читать дальше »

Переглядів: 106 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2016

     З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня, з 1 по 12 березня 2016 року в ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» проведено Декаду правових знань.

     Протягом цього періоду відбувся ряд тематичних заходів. Так, класними керівниками проведені виховні години на тему «Гендерна поведінка». Відбулася зустріч з юристом Пашковським Д.П., на якій говорили про права жінок та дітей в Україні, про протидію домашньому  насильству в сім’ї.

... Читать дальше »

Переглядів: 110 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2016

« 1 2 ... 183 184 185 186 187 ... 196 197 »
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018