Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » Архив новостей

     13 листопада 2015 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася зустріч керівників навчальних закладів області, які планують взяти участь у пілотному проекті «Школа майбутнього» (під науковим керівництвом доктора педагогічних наук, академіка Національної академії педагогічних наук України Мадзігона Василя Миколайовича).

     У такому складі директори навчальних закладів Черкаської області зустрілися вдруге ... Читать дальше »

Переглядів: 120 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2015

     11 листопада в Черкаському професійному ліцеї відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття пам’ятної дошки випускнику ліцею Володимиру Самишкіну.

     Щоб вшанувати пам'ять г ... Читать дальше »

Переглядів: 151 | Додав: Admin | Дата: 11.11.2015

     Президент Порошенко доручив уряду невідкладно утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення 21 листопада 2015 року Дня Гідності та Свободи. Відповідний указ оприлюднено на офіційному інтернет-представництві Президента України.

     Зокрема, у рамках заходів з відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, у навчальних закладах і закладах культури мають бути проведені тематичні виставки, презентації, інші заходи, присвячені революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

     21 листопада у Києві т ... Читать дальше »

Переглядів: 138 | Додав: Admin | Дата: 10.11.2015

     Всеукраїнський конкурс «Intel-Техно Україна 2015-2016» є одним із двох національних етапів Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF, метою якого є інтеграція в міжнародний освітній простір і демонстрація найсучасніших наукових проектів.

     Конкурс проводиться щороку Міністерством освіти і науки України, корпорацією Intel, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» в рамках міжнародної освітньої програми Intel ISEF, а також у рамках Всеукраїнського Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

     Завданнями конкурсу є виявлення та підт ... Читать дальше »

Переглядів: 115 | Додав: Admin | Дата: 02.11.2015

     23 жовтня в прес-центрі облдержадміністрації відбулася робоча нарада за участі представників обласної влади, освіти та промисловості, у ході якої обговорено шляхи вирішення питання працевлаштування випускників навчальних закладів Черкащини на місцевих підприємствах у світлі курсу державної політики щодо імпортозаміщення, зокрема, виробництва стратегічної продукції.

     Навчальні заклади Черкащини готові забезпечити підприємства кваліфікованими кадрами, - на цьому на ... Читать дальше »

Переглядів: 129 | Додав: Admin | Дата: 26.10.2015

     У житті громади села Степанки Черкаського району відбулася знаменна подія, на яку очікували понад 15 років: відкриття дошкільного навчального закладу «Яблунька». Усі ці роки жителі села не втрачали надії, віри у те, що їхні діти отримають можливість здобувати дошкільну освіту у власному дитячому закладі. Нарешті в садочку завирує життя, залунають дитячі голоси.

     Після півтора року робіт з реконструкції 23 жовтня 2015 дошкільний навчальний заклад &laqu ... Читать дальше »

Переглядів: 227 | Додав: Admin | Дата: 26.10.2015

Живе лиш той, хто не живе для себе,

Хто для других виборює життя

(Василь Симоненко)

 

     В обласному краєзнавчому музеї підведено підсумки обласного військово-патріотичного конкурсу "Герої не вмирають", присвяченого героям-захисникам незалежної та суверенної України, метою якого є організація національно-патріотичної роботи серед пошукових загонів навчальних закладів Черкащини.

... Читать дальше »

Переглядів: 280 | Додав: Admin | Дата: 19.10.2015

     14 жовтня на потрійне свято для українців, що уособлює зв'язок поколінь борців за волю України – Покрову Пресвятої Богородиці, День Захисника України та День Українського козацтва, - восьмикласники Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів          № 6, де створено козацькі ліцейні класи, пройшли посвяту в козачата.

     На урочистостях, що відбулися цього дня на Богдановій горі в Чигирині взяли участь представники обласної влади, освітяни, козацтво, бійці АТО, громадськість.

... Читать дальше »

Переглядів: 174 | Додав: Admin | Дата: 15.10.2015

     Справа допомоги українським військовим є спільною та вимагає участі кожного, хто небайдужий до долі рідної країни. Саме такими небайдужими є серця жителів села Лузанівка Кам’янського району, а особливо – учнів тамтешньої школи. Своєрідним дороговказом для молодого покоління лузанівчан служить приклад відданості та любові до Батьківщини, яку проявив Микола Белима, учень школи, який загинув у війні за Україну.

     7 жовтня 2015 року в місцевому храмі наук, Лузанівс ... Читать дальше »

Переглядів: 135 | Додав: Admin | Дата: 08.10.2015

     В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація книги «Постріли слів», присвяченої подіям на Майдані, на Сході України, воїнам АТО, волонтерам, усім Героям нашого часу.

     До збірки увійшли прозові та поетичні твори уманських письменників, які відгукнулись на запрошення стати учасниками і співавторами книги.

... Читать дальше »

Переглядів: 203 | Додав: Admin | Дата: 02.10.2015

« 1 2 ... 182 183 184 185 186 »
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018