Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » Архив новостей

     З 1 по 15 березня 2016 року на Черкащині проведено обласний етап конкурсу на кращий проект опорної школи, у якому взяли участь переможці районного етапу. Конкурс проводиться з метою виявлення ефективної моделі опорної школи як центру освітнього округу, діяльність якої спрямовано на створення умов для здобуття громадянами якісної загальної середньої освіти, упровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглиблене вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особистості.

     Наразі завершено розгляд поданих проектів створення опорних шкіл, відповідні матеріали готуються на погодження Міністерства освіти і науки України та затвердження сесією обласної ради.

... Читать дальше »

Переглядів: 213 | Додав: Admin | Дата: 16.03.2016

     15 березня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася регіональна інструктивно-методична нарада з питань впровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей у дошкільних навчальних закладах.

     Захід проведено для керівників дошкільних навчальних закладів Черкас, Сміли, Канева, Золотоноші та Умані, які реалізовуватимуть програму соціальної та фінансової освіти дітей від 3-х до 6-ти років «Афлатот». Метою заходу ... Читать дальше »

Переглядів: 176 | Додав: Admin | Дата: 16.03.2016

     14 березня 2016 року в Київській школі економіки відбулося обговорення реформування системи фінансування вищої освіти в Україні, на якому перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун презентувала проект нового механізму фінансування вищої освіти.

     Інна Совсун зазначила, що сьогодні питання фінансування вищої освіти потребує кардинальних змін. Система державного замовлення є застарілою та не спирається на об’єктивні дані та наукові методики, а також дає привід звинувачувати державних замовників у «ручному розподілі». В умовах ринкової економіки, коли приватні компанії становлять більшість на ринку праці, державне замовлення не відповідає запитам суспільства і потребам ринку праці.

... Читать дальше »

Переглядів: 113 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     У 2015 році редакцією журналу «Учитель початкової школи» було проведено черговий Всеукраїнський конкурс освітніх технологій. За результатами читацького анкетування та громадського обговорення визначено переможців, серед яких є освітяни Черкащини. Це:

     Ілона Руденко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;

     Вікторія Майстер, учитель початкових класів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області ... Читать дальше »

Переглядів: 194 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     14 березня 2016 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт взяв участь в урочистому святкуванні 95-річчя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

     Під час урочистостей з нагоди ювілею університету Сергій Квіт зазначив, що Міністерство освіти і науки й надалі буде підтримувати ЧНУ ім. Богдана Хмельницького у реалізації багатьох освітніх ініціатив, які впроваджує вищий навчальний заклад. «Ювілей у житті університету є показником його життєстійкості та здатності колективу просуватися у досягненні поставлених цілей. Той рівень освіти, який отримують студенти Черкаського національного університету, допомагає всьому регіону ставати більш перспективним і процвітаючим», - наголосив Міністр.

... Читать дальше »

Переглядів: 161 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Третьої Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu - 2016».

     Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, що цього року представить 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови та Естонії.

     У заході візьмуть участь провідні українські університети, академії, інститути, коледжі, технік ... Читать дальше »

Переглядів: 244 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     Нещодавно в місті Черкаси проходив Кубок області з боксу. На традиційному чемпіонаті мірялися силами кращі боксери регіону: 8 команд з КДЮСШ «Вікторія», КДЮСШ «Вулкан», ФСТ «Спартак, ОК ДЮСШ «Спартак», СК «Брати Катренко», Черкаський р-н ДЮСШ «Мрія», смт. Чорнобай, м. Умань — усього близько 60-ти боксерів.

     У безкомпромісному протистоянні на черкаському ринзі взяв участь і студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрій Смірнов, котрий продемонстрував якісний бокс, змагаючись із кращими боксерами регіону. У наполегливому протистоянні у своїй ваговій категорії до 64 кг Андрій завоював І місце.

... Читать дальше »

Переглядів: 123 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     Для забезпечення якісного процесу викладання англійської мови необхідне оновлення особистого складу вчителів та викладачів англійської мови. Про це йдеться у плані заходів щодо підсилення вивчення англійської мови на період до 2020 року, що був ухвалений за засідання уряду 10 березня.

     Зокрема, у плані заходів щодо підсилення вивчення англійської мови зазначається, що інтеграція вітчизняної освіти до європейського та світового освітнього простору потребує володіння іноземними мовами на якісно новому рівні.

     У Міносвіти зазначають, що затверджений план заходів складений з урахуванням вимог сучасного глобалізованого, інформаційно-технологіч ... Читать дальше »

Переглядів: 160 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

     Трисуття Українського національного духу. Що це?  Відповідь на це запитання віднайшли студенти, викладачі, гості Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка на міжвузівському семінарі з національно-патріотичного виховання «Трисуття Українського національного духу в творчості Володимира Шовкошитного», що відбувся в актовій залі коледжу. 

     Студенти та викладачі навчального закладу, директор коледжу Ольга Чепка активн ... Читать дальше »

Переглядів: 177 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

 Масляна, масляна, маслечком помащена,

 Приходь раненько, зустрінем тебе добренько

 Оладком, сиром, масельцем та рум’яним млинцем.

 

     Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Так, 12 березня на центральній площі міста Сміла відбувся ярмарок «Масляна допомагає АТО»

     Державний навч ... Читать дальше »

Переглядів: 118 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2016

« 1 2 ... 182 183 184 185 186 ... 196 197 »
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018