Вхід
Статистика
Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Декабрь » 22 » .
16:30
.

У рамках обласної наради-семінару керівники закладів інституційного догляду та виховання дітей ознайомилися з роботою Черкаської санаторної школи-інтернату

 

     21 грудня 2017 року на базі Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулася нарада-семінар для директорів закладів інституційного догляду та виховання дітей.

     Відкрила захід заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, яка підвела підсумки роботи мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей за перше півріччя 2017-2018 навчального року.

     У рамках проведення наради-семінару для його учасників було презентовано діяльність Черкаської санаторної школи-інтернату. Так, зокрема, присутні ознайомилися з матеріально-технічною базою, методичним забезпеченням закладу, поспілкувалися з учнями та вчителями.

     Наразі впровадження інноваційних методів навчання є серед пріоритетів розвитку галузі освіти. Серед новацій освітнього процесу закладу – діяльність нещодавно відкритого проектного кабінету робототехніки для дослідницько-експериметальної роботи учнів у LEGO-конструюванні, де учителі та юні конструктори провели презентацію наявних навчальних систем, а також запросили керівників закладів освіти долучитися до створення конструкцій LEGO.

     Позитивного настрою учасникам зустрічі додав святковий новорічний концерт учасників художньої самодіяльності санаторної школи-інтернату. А ще на присутніх чекали подарунки – декоровані новорічні ялинки – які їм вручили учні школи.

     На завершення наради начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський підвів підсумки роботи, а також сформулював ключові завдання щодо функціонування та розвитку мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Переглядів: 61 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018