Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Октябрь » 18 » .
16:41
.

Представники Черкащини взяли участь у Всеукраїнському освітянському форумі «Аграрна практика позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів: тенденції та перспективи»

 

     11-12 жовтня 2017 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України м. Києві був проведений Всеукраїнський освітянський форум «Аграрна практика позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів: тенденції та перспективи».

     Делегацію від Черкаської області у складі директорів Черкаської та Шполянської районних станцій юних натуралістів, методиста Смілянського районного БДЮТ  очолила заступник директора КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Валентина Баданюк.

  • Форум є надзвичайно актуальним, адже стосується аграрної галузі України, що сьогодні найбільш динамічно розвивається і дає значні валютні надходження до бюджету країни. Майбутнє галузі залежить від того, як будуть працювати наші діти і якими вони будуть фахівцями, - вітаючи учасників, зауважив ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u234/izobrazhenie_038.jpg

     Директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир повідомив, що третій етап відділення «Агрономія» Малої академії наук пройде в НУБіП, на базі агробіологічного факультету.

https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_5604_0.jpg

     Про досягнення в галузі агрохімії та ґрунтознавства, перспективи підготовки фахівців розповів завідувач кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва НУБіП Анатолій Бикін. Гості мали нагоду ознайомитися з визначенням показників якості картоплі та продегустувати різні її сорти.

https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u234/p1070007.jpg

     В НДП «Плодоовочевий сад» завідувач кафедри садівництва Тетяна Кондратенко розповіла про призначення навчально-дослідної бази, де майбутні фахівці здобувають практичні навички. Звернула увагу гостей на метеостанцію, дані якої студенти використовують у своїх бакалаврських і магістерських роботах.

     Доцент Наталія Шевчук показала гостям різні відділення плодового розсадника, де майбутні фахівці мають можливість навчитись отримувати щеплений посадковий матеріал.

https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u234/izobrazhenie_122.jpg

     Професія агронома - це вічна професія, що має давнє коріння і є затребуваною. Тому знайомство з навчально-дослідною базою НУБіП було особливо корисним, - зазначають учасники освітянського форуму.

 

Переглядів: 55 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018