Вхід
Статистика
Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Головна » 2017 » Апрель » 25 » .
18:35
.

Розпочала роботу ХХІІ обласна виставка педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017»

     25 квітня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» розпочала роботу ХХІІ обласна виставка педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017».

      Цьогоріч на виставці представлено понад 1000 матеріалів. Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, книги для дітей, періодичні видання установ освіти), комп’ютерні програми і навчальні комплекси. Так, зокрема, з напрямку «Формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа» представлено 467 матеріалів; «Інноваційні технології патріотичного та військово-патріотичного виховання» висвітлено у 128 конкурсних доробках, «Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини» представлено у 124 творчих роботах та «Сучасні методики реалізації компетентнісного підходу у початковій школі» висвітлено у 84 конкурсних матеріалах освітян області. Також представлена палітра цифрових ресурсів, електронних посібників тощо.

     Вітаючи учасників виставки перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль відзначив успіхи освітян Черкащини щодо інноваційної діяльності, результатом впровадження якої є досягнення учнів та студентів на конкурсах та змаганнях різних рівнів. Висловив сподівання, що набутий досвід на виставці впроваджуватиметься у всіх навчальних закладах області. Принагідно запевнив присутніх у подальшому сприянні обласної влади.

      Перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко наголосив, що  у рамках проведення такого масштабного заходу його учасники не тільки представляють свої доробки, але й мають можливість ознайомитися з успіхами колег, визначити лідерів інноваційної роботи в області. Водночас відзначив необхідність продовження роботи щодо упровадження мережі інноваційних навчальних закладів області, де передовий досвід, зокрема, такий, що представлений на виставці, буде використовуватися в роботі.

     Звертаючись до присутніх, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський зазначив, що ХХІІ обласна вистава педтехнологій є значною подією 2017 року, що спрямована на розвиток професіоналізму кадрового потенціалу освіти Черкаської області, популяризацію кращого досвіду навчально-виховної діяльності, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику.

     Ректор ОІПОПП Наталія Чепурна підвила підсумки освітянських здобутків на освітянських форумах, зокрема восьмому міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті», восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

     Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького наголосив на необхідності співпраці загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти щодо забезпечення сучасного розвитку галузі.

     За сприяння впровадженню перспективного педагогічного досвіду та за системну роботу щодо популяризації інноваційної діяльності навчальних закладів Черкащини на міжнародному та всеукраїнському рівнях освітяни отримали Дипломи «Лідер освіти Черкащини».

     У рамках роботи освітянського форуму представлено перспективний досвід управлінської діяльності керівників навчальних закладів, інноваційні технології національно-патріотичного та військово-патріотично виховання, актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти, сучасне навчально-методичне, програмно-цільове та технологічне забезпечення освіти.

     Триденна програма виставки передбачає проведення тематичних флеш-семінарів, майстер-класів, практикумів, кейс-презентацій, вебінарів, воркшопів, творчих діалогів, дискусійних клубів, науково-педагогічних конференцій.

     Виставка триватиме до 27 квітня, тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього освітянського форуму педагогічної творчості.

 

 

 

 

Переглядів: 145 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Черкаська обласна державна адміністрація © 2018