Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог нормативних документів

1. Лист Адміністарції Президента України щодо орагіназції оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей під час літніх канікул

2. Протокол № 13 засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від «30» квітня 2015 року

3. Розпорядження Черкаської ОДА про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2015 року

4. Лист ДОН ЧОДА про нормативні документи з питань організації оздоровлення

5. Лист ДОН ЧОДА щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей

6. Наказ ДОН від 20.05.2015 № 95 про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році

7. Перспективна мережа закладів оздоровлення і відпочинку системи освіти у 2015 році

8. Мережа закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти станом на 15.06.2015

9. Мережа закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти станом на 15.07.2015

10. Підсумкова мережа закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти

11Літні мовні табори

 

У «Мрії» завершилася третя патріотична зміна

75 дітлахів з Чорнобаївщини відпочинуть та опанують навички і знання, якими має володіти кожен патріот України

У "Мрії" відкрили третю зміну

У "Джерельці" виховують патріотів

Завершив роботу табір для юних інтелектуалів Черкащини “Еврика”

Заповідними місцями Чигиринщини

Табір «Еврика» розпочав свою роботу

Відбулося відкриття наметового табору «Юний моряк»

Відвирувало табірне життя

У «Мальві» вирує життя

Здрастуй, літо! Здрастуй, табір «Мальва»!

Школярі вдосконалюють англійську в мовному таборі

Розпочав роботу літній дитячий табір «Мрія»

 

 

Підсумки літньої оздоровчої кампанії 2015 року

     У системі освіти протягом літа 2015 року функціонувало 802 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, у яких відповідні послуги отримали 44 025 дітей, що становить 43,5% від загальної кількості школярів області (за планом 42,7%). Функціонувало 605 пришкільних таборів з денним перебуванням для 36 526 учнів початкової і середньої ланки, 187 таборів праці і відпочинку з денним перебуванням (6 589 учнів), 1 наметовий табір (197 учнів) та 9 оздоровчих таборів з цілодобовим перебуванням (727 дітей).

     У пришкільних таборах середня вартість харчування однієї дитини на день становила 16 грн. 50 коп., але збагачення раціону для забезпечення повноцінного збалансованого харчування дітей було здійснено завдяки спонсорській допомозі місцевих підприємств, бізнесових структур, органів місцевого самоврядування та батьків.

     Найвищий відсоток охоплення оздоровленням та відпочинком дітей (понад 70%) забезпечено в Уманському (83,7%), Чигирнському (78%), Лисянському (76%), Чорнобаївському (75%), Звенигородському (73%), Христинівському (71%) районах.

     У закладах оздоровлення та відпочинку відповідно до планів та виховних програм роботи таборів для дітей проведено виховні заходи, спрямовані на формування у них кращих рис громадянина-патріота України, європейських демократичних цінностей, духовності і моралі, мотивації до здорового способу життя, розвитку творчих здібностей тощо. Для школярів були організовані кінопокази, відвідання історико-культурних об’єктів, музеїв, бібліотек, кінотеатрів тощо. Табори працювали за тематичними виховними програмами. Так, з метою формування в учнів патріотизму та любові до Батьківщини у 46 таборах було організовано діяльність військово-спортивного та військово-патріотичного напрямку, у яких відпочивали та загартовувалися понад 4 тис. школярів. До роботу з дітьми у якості інструкторів було залучено 75 військовослужбовців та воїнів АТО. Зокрема, з 2 по 19 червня 2015 року на базі Ватутінської станції юних техніків Ватутінської міської ради функціонував профільний табір відпочинку військово-спортивного напрямку „Джерело“ для 61 дитини. У липні-серпні 2015 року на березі Дніпра для 197 школярів було організовано три зміни наметового табору ,,Юний моряк“ Комунального позашкільного навчального закладу м. Черкаси „Клуб юних моряків з флотилією“ Черкаської міської ради. У с. Гордашівка Тальнівського району в липні за ініціативою «свободівців» функціонував наметовий табір військово-патріотичного спрямування для 20 школярів Тальнівського району.

     Крім цього, вперше у системі освіти функціонували 124 літні мовні табори, у яких було зайнято понад 3 тис. 300 учнів шкіл області. Діти у цікавій ігровій формі поглиблювали знання, уміння і навички з іноземних мов, їх знайомили з кращими культурними, історичними і демократичними цінностями Європи тощо. Найактивнішими в організації цієї роботи виявилися педагоги Черкаського району (29 шкіл), м. Черкас (25 шкіл) та м. Сміли (10 шкіл).

 

«Гордашівка-2015»

     Уже п’ятий рік поспіль у Гордашівці, що на Тальнівщині, біля річки серед розкішної природи «свободівці» організовують патріотичний наметовий табір відпочинку для дітей різних вікових категорій. Сюди прибувають не лише місцеві хлопці й дівчата, приїжджають із сіл Тальнівщини та Уманщини. Ось і цього разу все відбулося досить гарно й організовано. У наметовому містечку під відкритим небом з 14 по 18 липня проживало 20 дітлахів.

     П’ять днів для відпочивальників промайнули дуже швидко, та за цей час відбулося скільки всього цікавого, що вражень вистачить до наступного року. Тут діти набиралися сил і здоров’я, пізнавали ази медичної допомоги, вчилися маскуватися, стріляти із навчальної зброї, яку надали із музею «Шампань», подорожували до «Кобзиної криниці», проходили курси радіозв’язку, спробували себе на канатній переправі, вчилися готувати їжу, навіть ліпили вареники із вишнями. А що вже цікаво було слухати казки Сашка Лірника, який в черговий раз завітав сюди, щоб повеселити своїми дотепними розповідями, поділитися своєю мудрістю із допитливими хлопцями та дівчатами. Були тут і лекції із історії України – історії справжньої, яка западала в серце, бо вона правдива, а не перекручена. Цього разу у наметовому містечку відпочивали менші школярі, наступні десять днів на березі Тікича відпочиватимуть старшокласники. Саме скільки часу вони попросили, бо торішніх шести днів виявилося замало для веселого настрою та для гарних справ.

 

Здорове харчування – складова міцного здоров’я дітей

     Ми завжди пам'ятаємо слова великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського: “Я не боюсь ще раз повторити: турбота про здоров'я — це найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили. Якщо виміряти всі мої турботи й тривоги про дітей, то добра половина їх — про здоров'я”.

     Як відомо, людина не може бути здоровою, якщо вона не дотримується режиму харчування, вживає неякісні продукти. Особливо це стосується дітей, організм яких розвивається і формується протягом шкільних років. Тому у Смілянській школі № 3 - гімназії велика увага приділяється питанням забезпечення якісного харчування дітей та підлітків.

     Розумове напруження та велика фізична активність учнів під час навчання у школі супроводжуються великими енерговитратами. Для їхнього поновлення в школі організовано гаряче харчування, учні початкових класів отримують гарячі сніданки та обіди. Меню досить різноманітне: м'ясні, рибні, молочні продукти, овочі, фрукти, соки, круп'яні та хлібобулочні вироби.

     Адміністрація школи надає великого значення збереженню та покращенню здоров’я школярів, тому постійно здійснюється контроль шкільної їдальні щодо вітамінізованого раціонального калорійного харчування, використання йодованої солі, приготування в осінньо-зимовий період страв із зелені, свіжих овочів. Оновлюється асортимент шкільного буфету на основі анкетування серед учнів школи, що проводиться щороку у вересні.

     Протягом навчального року на уроках з основ здоров'я, «Я і Україна», біології, обслуговуючої праці, на виховних годинах педагоги навчального закладу проводять системну роботу щодо формування у дітей навичок раціонального харчування, здорового способу життя в цілому.

     Особлива увага якості харчування дітей приділяється у період літнього оздоровлення. Так, цього року під час роботи пришкільного відпочинкового табору “Сонечко” щодня діти їли салати зі свіжих овочів, пили компоти та фруктові соки, отримували свіжі ягоди та фрукти.

     Отже, система роботи щодо забезпечення повноцінного раціонального харчування дітей у навчальному закладі дозволяє досягти головної мети - збереження здоров’я молодого покоління.

 

 

 

У «Джерельці» дітям весело і цікаво

     Майже завершилася перша табірна зміна Жашківського позаміського оздоровчого закладу «Джерельце» на базі Сорокотязької загальноосвітньої школи. 50 табірчан об’єдналися у три загони «Соколята», «Патріот» та «Веселка», кожен з яких обрав собі девіз, емблему, символи та різнокольорові галстуки.

     Функціонує табір завдяки відділу освіти Жашківської РДА, спонсорам, зокрема, Благодійному фонду «Нова Громада», які долучилися до відкриття оздоровчого закладу, сільським громадам та педагогічним колективам, котрі теж дбали, аби дитячий відпочинок був комфортним та затишний.

     І справді, атмосфера в «Джерельці» чудова, всі умови для літнього оздоровлення і відпочинку дітей тут створені, а краса природи, що оточує сам заклад, лише додає позитиву усім, хто сюди завітає.

     Важливо, що діяльність табору побудована таким чином, щоб кожен із  вихованців мав можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, що, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу шкільної програми.

     Перша зміна у таборі незабаром завершиться, та згодом розпочне функціонувати друга. Бажаючих оздоровитися у «Джерельці» не бракує, очевидно, що дітям тут весело і цікаво.

     Тож, бажаємо дітлахам гарних вражень від відпочинку!

 

 

Оздоровлення триває

19 червня завершили свою діяльність 603 пришкільні табори та 187 таборів праці і відпочинку, які функціонували на базі навчальних закладів області. У них відпочили 42 609 школярів (понад 42%).

Крім цього, вперше у системі освіти функціонував 121 літній мовний табір, у якому було зайнято понад 3 тис. 200 учнів шкіл області. Діти у цікавій ігровій формі поглиблювали знання, уміння і навички з іноземних мов. Переступивши поріг табору, школярі спілкувалися між собою та з учителями виключно іноземною мовою. Для них було організовано веселі змагання, конкурси, вікторини, мюзикли, інші розваги, діти співали пісні, вигукували речівки, девізи іноземною мовою. В основному – англійською. Вихователями у таборах працювали досвідчені педагоги – учителі іноземних мов, волонтери Корпусу Миру, студенти лінгвістичних вузів.

Однак, робота з організації оздоровлення та відпочинку дітей не припиняється, адже протягом червня – липня відкриється іще 2 мовні табори у Золотоніській гімназії імені С. Д. Скляренка та у Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї. Триває робота обласних оздоровчих таборів «Мрія» для дітей працівників освіти, «Мальва» для творчо обдарованих учнів – переможців конкурсів та акцій еколого-натуралістичного спрямування, заміська база відпочинку Чигиринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, розташована на березі Дніпра у селі Вітове Чигиринського району та районний оздоровчий табір «Веселка» Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» Монастирищенської районної ради, у яких оздоровлюється 270 школярів.

У липні планується відкриття наметового табору Черкаського клубу юних моряків, який буде розташований на Дніпрі поблизу села Свидівок, і 4 позаміські оздоровчі табори у Маньківському, Кам’янському, Жашківському, Уманському районах. Крім цього, на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми функціонуватиме обласний навчально-оздоровчий табір «Еврика» для учнів-членів МАН та наступні зміни обласного оздоровчого табору «Мрія».

 

На Городищині триває оздоровча кампанія

     Даруймо посмішки всім і світ стане яскравішим! Під таким гаслом 3 червня відбулося святкове дійство «День посмішки» у таборі «Країна дитинства» Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Після ранкової зарядки проведено лінійку відкриття табірної зміни «Ключ чарівний допоможе відкрити, двері казкові у сонячне літо» та святкову дискотеку.

     Творчість і натхнення діти проявили у конкурсі малюнків «Посмішки, заради яких варто жити», у грі «Подаруй свою посмішку». Всі отримали заряд позитиву і хорошого настрою.

     4 червня відбулися спортивно-оздоровчі заходи з нагоди Дня ігор та розваг; змагання «Веселий стадіон» між командами «Блискавка» та «Шторм»; ігри «Поле чудес», «Щасливий випадок».

     Діти із задоволенням взяли участь у різних заходах, скрізь лунав радісний дитячий сміх.

 

 

Оздоровча кампанія на Звенигородщині

     У дошкільних навчальних закладах Звенигородського району,  стартувала літня оздоровча кампанія. Літо  - це особлива пора, яку з нетерпінням чекають як дорослі так і дітвора. Сонце, вода, здорове харчування, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив.

     Всі навчальні заклади району перейшли на літній режим роботи. Адміністрацією створені всі умови для якісного оздоровлення дітей. Педагоги власними силами оздобили ділянки своїх груп та зробили відпочинок дітей цікавим і насиченим.  У літній час вихователі значну увагу приділяють  проведенню на свіжому повітрі ігор з піском, водою, повітрям.

     Адміністрацією в дошкільних закладах передбачене питання зміцнення матеріальної бази, ремонту приміщень. Розроблені заходи з організації роботи дошкільних навчальних закладів на літній оздоровчий період. З боку керівників садочків забезпечено належний контроль за організацією оздоровчої та виховної роботи з дітьми, дотриманням правил охорони життя та здоров’я дітей.

 

 

Захоплюючі та веселі дні в таборі «Сонечко»

     Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров’я, пізнання цікавого, це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе у ньому.

     Для повноцінного відпочинку дітей у Корсунь-Шевченківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті I-III ступенів Черкаської обласної ради з 29 травня розпочала рроботу відпочинкова зміна пришкільного табору праці та відпочинку „Сонечко”, в якій відпочиває 145 дітей.

     Уся виховна робота у таборі спрямована на те, щоб зародити в душі кожної дитини любов до Батьківщини, ознайомити дітей з історією, культурою, побутом, природою рідного краю, з цікавими людьми Корсунщини, а також прищепити любов до прекрасного, до природи, до бережливого її ставлення.

     Працівники школи-інтернату прагнуть, щоб життя дітей у таборі було різноплановим, різноманітним, а головне – цікавим і захоплюючим. Тому організовуються для вихованців інтелектуальні ігри, ігри-подорожі та ігри-змагання, розважальні шоу, вікторини, спортивно-розважальні заходи, флешмоби, танцювальні марафони тощо.

     Відкриття відпочинкової зміни табору співпало з Міжнародним днем захисту дітей. У цей день провели гру-подорож Країною дитячих мрій. Діти відвідали Казкову галявину, зупинились на Пісенній станції, взяли участь в акції-змаганні „Долоньки єднання”. Цього дня написали листи нашим солдатам і відвідали районний будинок культури, де взяли участь у святі „Ми діти твої, Україно”.

 

 

Майданчик від братів Кличків виграла смілянська школа

     Смілянська загальноосвітня школа №1 стала однією з 20-ти переможців Всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом!». Саме тому на території школи відкрили новий дитячий спортивний майданчик, що є подарунком від Фонду братів Кличків.

     На свято відкриття майданчика завітали секретар міської ради Ярослав Березань, перший заступник міського голови Андрій Шовкун, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, начальник відділу освіти Марія Яцина, директор ДЮСШ «Олімп» В’ячеслав Коломієць, депутати міської ради Олександр Івченко та Олександр Мотузенко – срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі, бронзовий призер Паралімпійських ігор у Лондоні Андрій Стельмах, учні, батьки.

     Представники Фонду Кличків урочисто відкрили спортивний майданчик та вручили директору школи Інні Гайдай сертифікат про те, що школа є переможцем конкурсу. Учителям фізкультури вручили м’ячі та спортивне знаряддя.

     Колективу школи вручили грамоту управління освіти, молоді та спорту за перемогу у фестивалі ранкової зарядки. Учителям фізичної культури – грамоти за організацію спортивно-масової роботи. Також грамоти отримали учні-призери обласних змагань «Старти надій».

     Відкриття спортмайданчика перетворилося на спортивне свято з різними естафетами та конкурсами, спортивними змаганнями.

 

 

У Черкасах запрацювали мовні та наукові табори

     При навчальних закладах м. Черкас відкрилося 25 мовних таборів із денним перебуванням, де нараховується 90 груп.

     У деяких з них, зокрема, у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 практикується три мови (англійська, французька, німецька); в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8, Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка, Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30 і Черкаській загальноосвітній школа І-ІІІ ступенів №32 – дві мови (англійська і німецька), а в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 – англійська і французька.

     Загалом ці табори мають прийняти 1 123 дитини протягом літа.

     Окрім цього запрацювало 8 наукових таборів, де відкрито 47 груп для 520 учнів.

     На урочистих лінійках, присвячених початку відпочинкового сезону, були присутні педагогічні та учнівські колективи, батьки. Дітей ознайомили з розпорядком роботи таборів, представили вихователів, які проводитимуть дитячі спортивні змагання, веселі розважальні ігри, конкурси, вікторини. А юні таланти шкіл, своєю чергою, продемонстрували присутнім високі знання іноземних мов та творчі здібності. Термін перебування у таборах кожна школа визначає окремо, але, в основному, він триває від 10 до 14 днів.

 

 

 

Стартувала літня оздоровча кампанія-2015

     Стартувала літня оздоровча кампанія 2015 року. З 2 червня свою діяльність розпочали 789 закладів оздоровлення та відпочинку системи освіти області. Нині функціонує 600 пришкільних таборів відпочинку, у яких відпочиває 35 708 дітей, 187 таборів праці і відпочинку з денним перебуванням (6 456 дітей) та 2 позаміські оздоровчі заклади – база відпочинку Чигиринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, розташована на березі Дніпра у селі Вітове Чигиринського району, та оздоровчий табір «Веселка» Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість», у яких оздоровлюється 140 школярів.

     Крім цього, вперше у системі освіти за ініціативою Міністерства освіти і науки України з’явилася нова форма зайнятості дітей влітку – літні мовні табори. З 2 червня відкрився 121 такий табір, у якому зайнято понад 3 200 учнів шкіл області. Завданням таких таборів є поглиблення у цікавій ігровій формі практичних знань, умінь і навичок дітей з іноземних мов. Вихователями у таборах працюють досвідчені педагоги – учителі іноземних мов, волонтери Корпусу Миру, студенти лінгвістичних вузів. Найбільше таких таборів утворилося у Черкаському районі – 29 (у кожному загальноосвітньому навчальному закладі) та у місті Черкаси – 25.

     Протягом червня – липня відкриється іще 2 мовні табори у Золотоніській гімназії імені С.Д. Скляренка та у Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї.

     Оздоровча кампанія лише стартувала і набирає обертів, тому згодом планується відкриття наметового табору Черкаського клубу юних моряків і 7 позаміських оздоровчих таборів. Оздоровчі заклади функціонуватимуть у Маньківському, Кам’янському, Жашківському, Уманському районах. Разом з цими функціонуватимуть 3 обласні оздоровчі заклади: табори «Мальва» та «Еврика» для творчо обдарованих дітей та учнів-членів МАН на базі обласного центру роботи з обдарованими дітьми та оздоровчий табір «Мрія» для дітей працівників сфери освіти. Ними буде охоплено близько тисячі дітей.

 

Автолазня вже на передовій

     Наприкінці навчального року смілянські волонтери відправили у зону АТО патріотично розмальовану гімназистами Смілянського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора" автолазню для військових, обладнану у мікроавтобусі, який придбано за учнівські кошти. Ескіз малюнка належить семикласниці Даші Ніцак, яка перемогла у загальношкільному конкурсі. У нанесенні малюнка на борт брали участь усі гімназисти: старшокласники навели контури, молодші діти із задоволенням розфарбували. «Сміливим від м. Сміли» - такий напис прикрасив борт автолазні після завершення тюнінгу.

     Відповідь з передової не забарилася. Бійці вже випробували подарунок і разом із подяками за допомогу в облаштуванні табору та моральну підтримку, надіслали учням фотографії на фоні отриманого мікроавтобуса.

 

     Співпраця зі смілянськими волонтерами продовжується.

 

Тренери індіго-клубу «Ірис» у Смілянській гімназії ім. В.Т. Сенатора

     Влітку робота тренерів індиго-клубу «ІРИС» (м. Черкаси) набуває нових форм. Так, виїзний тренінг для восьмикласників відбувся у пришкільному таборі Смілянського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня –гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради «Сенаторець».

     У рамках зустрічі спеціалістами було застосовано методи позитивної психотерапії для того, щоб допомогти вихованцям зрозуміти і прийняти себе в соціумі, навчити самовдосконалюватися, доброзичливо ставитися до оточуючих, розкрити та розвинути загальні, індивідуальні та унікальні здібності, сприяти формуванню цінностей і смаків згідно тенденцій гуманізму.

     Тренінги особистісного розвитку відбулися за різними формами. Дітям сподобалися вправи на згуртованість колективу, на взаєморозуміння за допомогою міміки і жестів «Відгадай казку», на тактильну взаємодію тощо. Дві години пролетіли непомітно і залишили дітям гарні враження.

 

 

Розпочала роботу табірна зміна у Смілянській гімназії ім. В.Т. Сенатора

     Швидко промайнув навчальний рік і настала весела пора літніх канікул. А учні Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора» традиційно розпочали відпочинок у пришкільному таборі „Сенаторець”: в гімназії стартувала табірна зміна.

     402 хлопчиків та дівчаток виявили бажання оздоровитися у пришкільному відпочинковому таборі, де для гімназистів створені всі умови для оздоровлення та всебічного розвитку особистості.

     Урочисте відкриття табірної зміни відбулося 2 червня. До свята табору „У літо – на всіх вітрилах” діти старанно готувалися. Кожен загін підбирав назву, випустив стіннівку. Вихованці загонів разом з вожатими-десятикласниками облаштували загонові кімнати, підготували художні номери, вивчили речівки та девізи.

     Вихованці загонів 5-х класів „Дружба” та „Кульбаби” були учасниками міського свята „Літній водограй”. Діти продемонстрували свою вправність та таланти на різних станціях: танцювальній, художній, туристичній, історичній, пісенній, інтелектуальній. Команди-учасниці отримали нагороди, а всі присутні - солодкі призи.

     З великим задоволенням гімназисти приходять у табір, де їх привітно зустрічають вихователі й вожаті, а попереду ще багато цікавих заходів, неповторних вражень та приємних сюрпризів.

 

 

Організація оздоровлення та відпочинку учнів влітку 2015 року в Умані

     Із завершення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах розпочалася літня оздоровча кампанія. Протягом літа в Умані функціонує 22 літні  табори, а саме: 17  на базі загальноосвітніх навчальних закладів та 5 на базі позашкільних. З метою удосконалення методики позакласної роботи з іноземних мов та для забезпечення якісного навчання дітей мовам, організовано роботу 4 мовних таборів для 190 учнів на базі шкіл  №  4, 12, НВК №7, міської гімназії. 3 оздоровчі табори функціонують на базі НВК № 1, 24, НВК - педагогічного ліцею  працюють.

     Під час проведення оздоровчої кампанії особливу увагу сконцентровано на   оздоровленні дітей соціально-вразливих категорій. Усі діти максимально залучені до відпочинку у таборах. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування будуть оздоровлюватися в оздоровчому таборі «Придніпровський», що знаходиться в с. Чапаєвка, Золотоніського району у червні поточного року.

     З метою посилення профілактичної роботи щодо запобігання бездоглядності,  під особливим контролем

Черкаська обласна державна адміністрація © 2019