Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0     22 серпня 2017 року у с. Леськи Черкаського району відбулися урочистості з нагоди відкриття дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка», на який довгий час чекали місцеві мешканці.

     На свято завітали почесні ... Читать дальше »

Переглядів: 33 | Додав: Admin | Дата: Вчера

     Текст нового Закону «Про освіту» повністю готовий до розгляду у другому читанні. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

     «За моєю інформацією, новий Закон «Про освіту» має бути проголосований у парламенті до Дня вчителя – професійного свята наших педагогів. Його мали розглянути раніше – в останній тиждень попередньої сесії, але у депутатів не вистачило часу. До другого читання депутатами було подано понад тисячі поправок, ал ... Читать дальше »

Переглядів: 63 | Додав: Admin | Дата: 21.08.2017

     22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», КВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково- практичний семінар «Web-STEM-школа - 2017». Захід проводиться з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

     Учасники «Web-STEM-школи - 2017» ознайомляться з досвідом запровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природнич ... Читать дальше »

Переглядів: 74 | Додав: Admin | Дата: 21.08.2017

     18-23 серпня 2017 року у м. Біла Церква за участі британських експертів проходить тренінг-семінар «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

     Учасниками проекту від Черкащини стали: Тетяна Пахомова, методист КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та учителі англійської мови 4 шкіл області (Наталія Назаренко, Тетяна Петрівна - Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій; Надія Вертипорох, Галина Плис, Анна Мізіна - Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка; Оксана Устименко, Людмила Кієнко - Навчально-виховний ко ... Читать дальше »

Переглядів: 52 | Додав: Admin | Дата: 21.08.2017

     Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль оглянув навчальні заклади на Христинівщині та Монастирищині, перебуваючи там із робочим візитом. Наразі в районах активно готуються до відкриття в навчальному році шкіл, де учні здобуватимуть освіту по-новому.

     Так, на Христинівщині спільно з керівницею району Людмилою Денисюк Віталій Коваль відвідав Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей», що входить до переліку інноваційних шкіл області. Нині тут проводять ремонтні роботи. На це за рахунок освітньої субвенції передбачили більше 1,2 млн грн. А в межах співфінансування з обласного та районного бюджетів вже створили шаховий клас, за спонсорські кошти облаштували сучасний лінгафонний кабінет.

... Читать дальше »

Переглядів: 65 | Додав: Admin | Дата: 19.08.2017

     Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що разом з місцевими органами влади МОНУ має розробити стратегію ліквідації черги у дитсадки.

     "За останні декілька років нам вдалося значно скоротити чергу. Погляньте, яка динаміка протягом трьох років. 2014 - 95,5 тисяч дітей в черзі, 2015 - 90,5 тисяч дітей, 2016 - 78,4тисяч. Зрештою, наразі ми маємо 65,2 тисячі дітей в черзі у дошкільні заклади. Передусім, ми змогли це зробити завдяки децентралізації - на місця був переданий значний фінансовий ресурс. І дошкілля, що повністю фінансується з місцевого бюджету, почало отримувати повноцінні вкладення», - додала Лілія Гриневич.

... Читать дальше »

Переглядів: 58 | Додав: Admin | Дата: 19.08.2017

     Наступний – 2018 рік стане роком розвитку якісної освіти в Україні – за рахунок створення опорних шкіл, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їх матеріальних потреб, перегляду освітніх програм та продовження політики збільшення заробітних плат українським вчителям. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Всеукраїнської конференції педагогічних працівників.

     Зокрема, він зазначив, що цього року уряд забезпечив 50-відсотковий ріст зарплат педагогів і розпочав проекти модернізації шкіл – від закупки спеціалізованого обладнання для природничих кабінетів до передачі шкільних автобусів, реалізації програм інклюзивної освіти та запровадження нових освітніх програм.

... Читать дальше »

Переглядів: 58 | Додав: Admin | Дата: 19.08.2017

     Міністерство освіти і науки не вирішує, якою має бути структура навчального року, це роблять школи за погодженням з місцевими органами влади. МОН дає це роз’яснення з огляду на те, що в Інтернеті продовжує поширюватися неправдива інформація щодо того, ніби українські школи планово переходять на навчання за триместрами.

     Щодо структури навчального року, Міністерство просить дотримуватися лише трьох правил, що регламентовані законодавством. Перше – початок навчального року має припадати на 1 вересня. Друге – навчання має закінчуватися не пізніше 1 липня. Третє – канікули впродовж навчального року (не враховуючи літніх) мають тривати не менше 30 днів.

... Читать дальше »

Переглядів: 72 | Додав: Admin | Дата: 19.08.2017

     Уряд зацікавлений в тому, аби збільшувати розмір стимулюючої академічної стипендії. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

     За його словами, вирішальний голос у питанні стипендій повинно мати Міністерство освіти і науки.

     «Я чую різні заяви про стипендії. Хочу запевнити вас, що я не допущу жодних несправедливих рішень у цьому питанні», - наголосив прем’єр-міністр.

     Як відомо, заступник міністра фінансів Сергій Марченко заявив про плани фінансового від ... Читать дальше »

Переглядів: 70 | Додав: Admin | Дата: 17.08.2017

     Повідомляємо, що 28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он­лайн трансляції для вчителів з усіх предметів. Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН України, буде висловлено поради вчених академії щодо реалізації концепції «Нова українська школа», модернізації змісту початкової освіти, подано коментарі до оновлених навчальних програм для 5-9 класів, змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчального року, ознайомлено освітян із новітніми результатами науково-педагогічних досліджень.

     Запрошуємо педагогічних працівників Черкаської області до участі у веб-конференціях.

... Читать дальше »

Переглядів: 79 | Додав: Admin | Дата: 17.08.2017

1 2 3 ... 191 192 »

Черкаська обласна державна адміністрація © 2017