Вхід
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0     Міністерство освіти і науки підписало меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine». Документ має дати більше можливостей для розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної освіти.

     «Головна мета цього Меморандуму – об’єднання зусиль для підготовки кваліфікованих кадрів для галузі легкої промисловості України. Сьогодні для розвитку професійної освіти потрібна тісна співпраця з роботодавцями. Вимоги до професій змінюються дуже динамічно, і щоб професійна освіта не пасла задніх, роботодавці мають безпосередньо впливати на освітні стандарти та умови навчання», – зазначила Лілія Гриневич. ... Читать дальше »

Переглядів: 3 | Додав: Admin | Дата: Сегодня

     21 червня 2017 року відбулося чергове засідання навчально-методичної ради при Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Черкаській області.

     Крамаренко В.В., методист НМЦ ПТО у Черкаській області, доповіла про підсумки роботи з учнівською молоддю у професійно-технічних навчальних закладах області протягом 2016-2017 навчального року.

     На засіданні було розгля ... Читать дальше »

Переглядів: 5 | Додав: Admin | Дата: Сегодня

«Видатки на науку збільшаться, але маємо запропонувати дорожню карту зміни принципів її фінансування», - Лілія Гриневич на зустрічі з Науковим комітетом Нацради з питань науки і технологій

 

     «0,16% ВВП фінансування науки - це нижче рівня виживання, і я про це часто говорила, але щоб змінити ситуацію та досягти значного збільшення видатків на науку, ми маємо запропонувати нову багаторівневу модель, що пояснюватиме, як має фінансуватися наука». Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з новообраними членами Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

... Читать дальше »

Переглядів: 9 | Додав: Admin | Дата: Вчера

     Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти прийняв поправки до проекту нового закону «Про освіту» та рекомендував його до прийняття вцілому парламентом. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Комітету 21 червня 2017 року.

      «Мені вдалося взяти участь у підготовці цього законопроекту до першого читання, потім до повторного першого читання, я вже не кажу про попередні 3 роки - до внесення в парламент - коли працювала велика кількість людей з різних середовищ та ідейно напрацювала цей документ. Його стрижнева ідея - це конкурентоспроможний, сучасний патріот, інноватор, розвинена особистість, яка розбудовуватиме модерну європейську Україну», - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час виступу на ... Читать дальше »

Переглядів: 11 | Додав: Admin | Дата: Вчера

     Учениця фізико-математичного ліцею м. Черкас Валерія Лаут гідно представила Черкащину та ДФС Черкаської області на першому Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього».

     Конкурс, організований Навчально-науковим інститутом економіки, оподаткування та митної справи відбувся в Університеті державної фіскальної служби України. На захід з’їхались абітурієнти з усіх куточків України. ... Читать дальше »

Переглядів: 16 | Додав: Admin | Дата: Вчера

     Відповідно Указу Президента України №152/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня захисту дітей» учень Черкаської загальноосвітньої школи № 21 Богдан Волик нагороджений медаллю «За врятоване життя».

     Нагадаємо, 15 грудня хлопець витягнув із води двох восьмирічних подруг Дарину та Марину. Дівчата хотіли скоротити дорогу й пішли на інший бік через ледь застиглу на Дніпрі кригу, що почала тріскатися. Єдиним свідком цих подій став дещо старший за них Богда ... Читать дальше »

Переглядів: 11 | Додав: Admin | Дата: Вчера

     Методики навчання LEGO планують інтегрувати в програми нової початкової школи, яку пілотуватимуть у 2017-2018 навчальному році. Для цього в МОН створять спеціальну робочу групу, куди увійдуть представники компанії, розробники нового стандарту, практики від початкової школи та інші фахівці.

     Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками ТОВ «ЛЕГО Україна» та ТОВ «ПРОЛЕГО».

     «У реформуванні школи ми робимо акцент на діяльнісному навчанні, навчанні, яке виховує допитливість. Зараз ми думаємо над тим, як урізноманітнити програми і підтрима ... Читать дальше »

Переглядів: 10 | Додав: Admin | Дата: 21.06.2017

     2017-2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині. Метою запланованих на цей навчальний рік заходів є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти і культури обох країн та започаткування нових довготривалих партнерських стосунків і проектів.

     Хоча офіційне відкриття Українсько-німецького року мов заплановано на вересень 2017 року, перші проекти вже тривають. Одним з перших заходів у галузі підвищення кваліфікації вчителів німецької мови є проведення методико-дидактичних семінарів для вчителів німецької мови Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

    & ... Читать дальше »

Переглядів: 12 | Додав: Admin | Дата: 21.06.2017

     12 червня 2017 року Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області гостинно відчинила свої двері для гостей із Сєвєродонецька Луганської області.

     Зустріч відбулася завдяки участі Носачівської школи у Міжнародному проекті «Демократична школа», у рамках якого було налагоджено партнерство із учасниками програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму  «Інтеграція через діалог».

     10 учнів 4-10 класів та їхній керівник Галина Копилова були радо прийняті носачівськими род ... Читать дальше »

Переглядів: 15 | Додав: Admin | Дата: 21.06.2017

     З 12 по 16 червня 2017 року в м. Луцьку відбулися фінальні змагання  Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій», в яких взяла участь команда-переможець обласного етапу, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Смілянської міської ради.

     За результатами змагань збірна команда Черкаської області виборола 6-те місце серед 20-ти команд-учасниць регіонів України.

... Читать дальше »

Переглядів: 14 | Додав: Admin | Дата: 20.06.2017

1 2 3 ... 183 184 »

Черкаська обласна державна адміністрація © 2017